Wczytuję dane...

Przechowywanie

Przechowuj tak jak lubisz

Przechowuj tak jak lubisz

Wyobraź sobie, że zawsze wiesz gdzie co jest – i nigdy już więcej nie poszukujesz nerwowo paska, koca czy książki. Komody z szufladami, szafki wiszące, szafki stojące pozwalają dobrze wykorzystać przestrzeń, a jednocześnie ulokować wszystko w łatwo dostępnych miejscach.

Istota dobrze zaplanowanych schowków polega na tym, aby jak najlepiej wykorzystać przestrzeń, a jednocześnie ulokować wszystko w łatwo dostępnych miejscach.

Przy wielkiej liczbie rzeczy jakie gromadzimy w domach, dobra organizacja przestrzeni jest bardzo cenna. Komody, szafki, druciane kosze pełniące funkcje stolików, pojemniki na gazety – materiałowe gazetniki, pojemniki na parasole, wieszaki, wszelkiego rodzaju schowki i pojemniki wiklinowe. Wszystkie te przedmioty pozwolą uporządkować otoczenie i z drugiej strony nadać jej charakteru. Choć przechowywanie rzeczy w kartonach jest praktyczne i tanie czasem lepiej zdecydować się na oryginalną, a jednocześnie funkcjonalną ozdobę.

Pojemnik na gazety

Pojemnik na gazety

Przy wejściu do domu warto postawić gustowny pojemnik na parasole - udekoruje przedpokój i znikną kłopoty ze znalezieniem parasola w momencie kiedy jest najbardziej potrzebny. Co ciekawe, w domach nie jest to bardzo popularna rzecz, ale już w restauracji, sklepie czy innym miejscu użyteczności publicznej znajdziemy go znacznie częściej. 

Pojemnik na parasole

Jeśli schowasz parasol, koniecznie odwieś kurtkę na wieszak. To niezwykle praktyczne rozwiązanie - warto mieć ich w domu nawet kilka. Przyda się na odwieszenie każdego okrycia wierzchniego. W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór wieszaków - od metalowych do drewnianych, wieszaki stojące wysokie i wieszaki stojące niskie. Wieszaki ścienne - do przedpokoju, łazienki a nawet pokoju dziecięcego. W prosty i szybki sposób pozwalają ogarnąć nieład. 

Białe wieszaki do przedpokoju

Białe wieszaki do przedpokoju

A jeśli już schowasz wszystko co masz pod ręką upewnij się, że znajdzie się w Twoim domu miejsce dla kogoś specjalnego :)

Pojemnik na gazety

Sortuj według:
Wyświetl po produktów