Wczytuję dane...
O nas

Jesteśmy wielbicielami mebli dobrej jakości.  Chcielibyśmy pomóc Ci zaaranżować przestrzeń w taki sposób, aby stała się przyjazna dla codziennego funkcjonowania i jednocześnie atrakcyjna. Nieustannie przeglądamy oferty producentów mebli i dodatków wnętrzarskich, aby nasza oferta wyposażenia wnętrz była szeroka i atrakcyjna. Naszym konikiem są meble wykonane z drewna i metalu – dlatego właśnie ich znajdziesz tutaj najwięcej.

Widząc pusty pokój pamiętaj, że każde pomieszczenie ma swoją osobowość, a Twoim zadaniem jest ją odszukać i zdefiniować na nowo. Być może – na pierwszy rzut oka – pomieszczenie wydaje Ci się mało atrakcyjne – ale z pewnością znajdziesz jego dobre strony a za pomocą dodatków i mebli dopasowanych do jego charakteru uda Ci się dostrzec jego pozytywne strony.

Jeśli wypatrzysz coś pięknego do swojego mieszkania, nie rezygnuj automatycznie jeśli okaże się to bardzo kosztowne. Oryginalne i piękne przedmioty mogą mieć bardzo duży wpływ na wygląd całego pomieszczenia i nadawać mu swoisty charakter. Czasem lepiej zdecydować się na jedną droższą rzecz niż wiele tańszych. Taki zakup może też być inwestycją.  

Ważne, aby pomieszczenia były harmonijne a przedmioty w jego wnętrzu miały właściwe proporcje. Pamiętaj, że to Ty w nim mieszkasz i to Tobie powinien się podobać.

Uwaga! Ostrzegamy – ulepszanie domu może stać się nałogiem i bardzo łatwo się od tego uzależnić. Po udekorowaniu jednego pomieszczenia z pewnością przyjdzie Ci ochota na kolejne.